• İdare Kapı Giydirme
Farklı talepleriniz ve fiyat talebi için bizimle iletişime geçiniz.Telefon No: 0212 565 13 / 34
Ölçü ve Malzeme konusunda özel talepleriniz için bizimle görüşebilirsiniz.

KAPI GİYDİRME NEDİR?

Eğitimin ve öğretimin etkinliklerle zenginleştirildiği şu dönemde artık sistem eskisi kadar tek düze değil. Okul içi, okul dışı ve sınıflar öğrenciler için uygun ortamlar haline getirilmeye çalışılıyor. Bunu yaparken de artık o kasvetli, karanlık koridorlardan sıkıcı duvar boyalarından kaçınmayı tercih ediyor yöneticiler.

Devler okulları, özel okullar, ana sınıfları, anaokulları, kreşler ve kurum ve kuruluşlarda kapıların üzerine yapıştırılan resim ve yazılara kapı giydirme denir.

Kapı giydirmeleri nasıl yapılır?

Öncelikle uygulama yapacağımız kapının kolunu çıkarılır. Uygulama yüzeyi toz ve pisliklerden arındırılmış olmalıdır. Bunun için de kuru bir bez alınır kapı silinir.

Sonra tüm kapıyı içi su dolu bir sprey kutusu yardımıyla iyice ıslatılır. Folyoyu üst kenarından kapıya sabitlemek için alttaki koruyucu kağıdından 10cm kadar sıyırıp kapıya yapıştırılır. Sabitlerken tahta silgisi, kredi kartı, küçük cetvel veya küçük bir çek çek kullanabilir.

Daha sonra dikkatli bir şekilde alttaki kağıdı aşağıya doğru sıyırarak tüm folyoyu kabarcık kalmayacak şekilde yavaş yavaş yapıştırılır. Böylece kapı giydirme işlemi bitmiş olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İdare Kapı Giydirme

  • Ürün Kodu: İDR03
  • Stok Durumu: 1
  • 0,00

  • Vergiler Hariç: 0,00

Mevcut Seçenekler:


Etiketler: Okul, İdare, Kapı, Giydirme